גני רימונים - איך לבחור ריהוט גן לאולם אירועים
גני רימונים

חגיגת אירוע בגן אירועים, נעשתה פופולרית וזאת תודות למזג האוויר הים תיכוני השורר בארצנו המאפשר לנו ליהנות ממזג אוויר נפלא במרבית ימות השנה. כיום, נראה כי בעלי אירועים משקיעים לא מעט בעיצוב גינה חלומית, כזאת שתאפשר לבעלי אירועים ולאורחי האירוע הנאה מבטחת וזאת עם גינה ירוקה מלאה בצמחים לצד רהיטי גן מושלמים, כאלה שמקנים תחושה של גן עדן עלי אדמות בתוך האירוע. עיצוב גנים שכאלה, הם לא עניין של מה  בכך, לכן בעלי אולמות נעזרים בשירותיהם של מגוון אנשי מקצוע בתחום, אם זה אדריכלי נוף, מעצבי פנים, מעצבי תאורה וכמובן חברות אשר מציעות מגוון סוגים של ריהוט גן אשר ישתלבו בצורה נהדרת בחלל הגן.

חשוב לציין כי ריהוט גן לאירועים, יכול להתאים גם בעלי אולמות שאינם מציעים הפקת אירוע בגן, אלה באולם מקורה, אך הם מעוניינים לעצב מרפסת מרשימה או גינה קטנה בה אורחי האירוע יוכלו לנשום אוויר צח או לשבת בכיף ולעשן סיגריה עם אלכוהול אותו הם לקחו מהבר.

מגוון רב של אופציות
אם בעבר מבחר ריהוט הגן היה יחסית מצומצם, כיום הדבר שונה לחלוטין ונראה כי יש לא מעט אופציות מצוינות במגוון רב של עיצובים מרשימים, כך שתוכלו להתאים בקפידה את ריהוט הגן לעיצוב הכולל של האולם ולקבל גינה חלומית ומעוצבת על פי רוח המקום. מבין מגוון הרב של עיצובי הרהיטים, תוכלו למצוא ריהוט גן בעיצוב קלאסי, כפרי, אורבני, נקי הייטקיסטי, עתיק, וינטאג' ועוד סגנונות שונים.

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים ריהוט גן לאולמות אירועים?
בבחירת הרהיטים, חשוב לזכור כי רהיטי גן חשופים במרבית הזמן לפגעי מזג האוויר, אם זה לרוחות, גשמים ולבל נשכח את השמש שיוקדת בחוזקה בחודשי הקיץ ישירות על הרהיטים. לכן, חשוב לבחור רהיטים מחומרים איכותיים ביותר כאלה שעמידים לפגעי מזג האוויר, כך שתוכלו ליהנות מהם לאורך שנים רבות והם יישארו אסתטיים ממש כמו חדשים. מעבר לכך, תמיד כדאי להציב את רהיטי הגן תחת פרגולה או תחת כל אמצעי הצללה אחר.
 
גני רימונים   |   כתובתנו:   הירוק, פארק תעשייה כנות    |    טל':  08-8597377     |    אימייל:   ganei-rimonim@bezeqint.net   |     
 
לייבסיטי - בניית אתרים