גני רימונים - מזכרות לאירועים – מזכרות יהודיות לכל אירוע
גני רימונים

מזכרות לאירועים – מזכרות יהודיות לכל אירוע 


עומדים לארגן אירוע משפחתי או אירוע עסקי? מעוניינים לרכוש מזכרות לאירועים שיתאימו לקהל הרחב? זה הזמן לחשוב על מזכרות יהודיות, מזכרות שיכולות להתאים לכל בית בו יש אנשים שומרי מסורת או אנשים מאמינים. מי שמעוניין יכול לרכוש מזכרות ניטראליות לצד מזכרות בניחוח יהודי ולהעניק את שתיהן.

הרעיון של מזכרות לאירועים הוא לא חדש כידוע, מדובר ברעיון שכבר שנים רבות אנשים דואגים לממש אותו באירועים שונים שהם עורכים. החל מאירועי שמחה קטנים ועד אירועי שמחה גדולים וכמובן אירועים עסקיים עם קהל לקוחות וספקים. כשאנחנו נותנים מזכרות באירוע משפחתי אז הרעיון הוא מעט שונה מאשר באירוע עסקי, מיד נסביר את ההבדל בין השניים וכיצד מה שיכול לחבר בין מזכרות לאירועים משפחתיים לבין מזכרות לאירועים עסקיים הוא האפשרות להשתמש במזכרות יהודיות.
 

ההבדל בין מזכרות לאירועים משפחתיים לבין מזכרות של אירועים עסקיים

בעוד שמזכרת באירוע משפחתי אמור לשמש תיעוד ותזכורת לאורחים על פשר האירוע, סוג של תודה מצידנו על כך שבאו לחלוק איתנו את שמחתנו, מזכרת שאמורה לגרום להם להרגיש טוב ונעים עם כך שהחליטו לחגוג איתנו, ועל כן גם המזכרת צריכה להיות יותר אישית, בעל ניחוח מיוחד וסימפטי.

לעומת זאת מזכרות לאירועים עסקיים אמורות להיות יותר שיווקיות. מטרתן היא לגרום ללקוח לבצע פעולה, נניח אנחנו נותנים מזכרת מסוימת עם השם שלנו עליה אז המטרה שלנו היא, שהוא יראה את המזכרת וימהר לבצע פעולה מסוימת, נניח יזמין אותנו לבצע עבורו שירות, ירכוש מוצר או כל דבר אחר. לכן גם התיוג של מזכרות לאירועים עסקיים יהיו בעלי ניחוח עסקי שיווקי ולא בעלי ניחוח אישי.
 

 

מזכרות בניחוח יהודי

הרעיון של מזכרות לאירועים בניחוח יהודי גם הוא לא חדש. מה שהחל בקהילות חרדיות ודתיות, הפך עם השנים לטרנד גם בקרב שומרי מסורת וחילוניים אשר מעניקים מזכרות בניחוח יהודי עם הקדשה אישית.

מדובר על מזכרות דוגמת ספרי תפילות, ספרוני מזמורים, ספרי תהילים, פמוטים, נרות, חנוכיות ועוד שלל מזכרות קטנות וגדולות אשר מצד אחד מבטאות ייחוד בזכות היותן בעלות משמעות דתית ומצד שני הן מאוד שימושיות.

מזכרות לאירועים בעלות ניחוח יהודי, יכולות להתאים לכל בית שומר מסורת וכן לכל גיל ומין. מה שחשוב הוא לוודא שהמזכרות נראות היטב, שימושיות והכי חשוב מתאימות לקהל היעד. תזכרו שלא כל קהל שמגיע לאירוע שלכם, הוא אכן קהל שומר מסורת שירצה לקבל מזכרת שכזו. לא הייתם רוצים לגלות שהמזכרות נשארות על השולחן או בקופסא.
את המזכרות ניתן להזמין ממקום אחד, רצוי לעשות זאת מספר ימים לפני האירוע על מנת שהן יהיו מוכנות מספיק זמן מראש, ונוכל לתת אותן באירוע כמו שאנחנו רוצים והאורחים יוכלו ליהנות מהן. 
 
גני רימונים   |   כתובתנו:   הירוק, פארק תעשייה כנות    |    טל':  08-8597377     |    אימייל:   ganei-rimonim@bezeqint.net   |     
 
לייבסיטי - בניית אתרים